A könyvtár

Az iskola könyvtára 2016-ban létesült, szépirodalmi,  pszichológia, gyógypedagógia, pedagógia, illetve neveléselmélettel kapcsolatos könyvek is találhatóak nálunk. Iskolánk diszlexiás, diszgráfiás és diszkalkuliás gyerekekkel is foglalkozik, nekik speciális módszerrel (pl. a Meixner módszer) összeállított segédkönyveket, foglalkoztatókat vásároltunk . Román nyelvű szakirányú könyvek és gyerekirodalmi, ill. szépirodalmi művek is gazdagítják az iskola könyvtárát. Minden évben bővül a könyvtár állmonya, igyekszünk a legjobb szakkönyveket beszerezni, ami segíti diákjaink fejlődését és ösztönzi olvasókedvüket.

A számítógép terem ösztönzőleg hat a gyerekek technikai fejlődésében. Fejlesztőjátékokat, olvasó, rajzoló, íróprogramokat, ill. különböző finommotorikát fejlesztő programokat használhatnak, amivel a mindennapi tanulásukat könnyítik.