Iskolánkat a következő támogatók támogatják:

• Római Katólikus Egyház: épülettel támogatják iskolánkat, ami Nagyváradon a Republicii utca 33.szám alatt található.
  • Református Egyház Nagyszalonta: épülettel támogatják iskolánkat, ami Nagyszalontán a Aradi út 25.szám alatt található.
  • A Szentcsalád védelme alatt” álló Mallersdorf-i Ferences Nővérek Közössége különböző eszközökkel támogatják iskolánkat.
  • A hollandiai Peter von Geel Alapítvány képviselője J.J.A. Geerts. Az elmúlt idők folyamán szakkönyvek, speciális munkafüzetek, modern technikai- és fogyó eszközök beszerzésével segítettek. Több oktatási projektben támogatnak, az egyik a „Step by step to Selfsupporting”, azaz „Lépésről lépésre az önmegsegítés felé”. Egy másik sikeres projekt a „Live healthy!”, avagy „Éljünk egészségesen!” szociális projekt, mely keretén belül a gyerekek az alapvető személyi és környezeti higiéniai és munkavédelmi rendszabályokkal ismerkednek meg.